test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

BIBLIOTEKA

co slychac

Statystyka odwiedzin

796794
DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj12
Ten TydzieńTen Tydzień61
Ten miesiącTen miesiąc18
WszystkieWszystkie796794

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wspaniały początek lata

Wycieczka 002-001

W pierwszy dzień kalendarzowego lata uczniowie klasy 2a i 2b wyjechali na wycieczkę do gospodarstwa 'Wodne Ogrody'. To malownicze miejsce znajduje się w Sierakowie koło Dobczyc. Pogoda, jak przystało na letni dzień, spisała się na medal. W pełnym słońcu dzieciaki hasały po sporym gospodarstwie. 

Gospodarz przekazał naszym uczniom obszerną wiedzę na temat hodowli pszczół.

Register to read more...

Podróż do Chin

Wycieczka do chin!

Uczniowie klasy 1b mieli przyjemność gościć studentów Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ. A to dzięki Mamie naszego kolegi Antka- Pani Monice Golonce- Czajkowskiej, która jest wykładowcą i pracownikiem naukowym wyżej wymienionego Instytutu. Studenci-pasjonaci kultury azjatyckiej, przygotowanymi zajęciami przekazali nam wiele ciekawostek i cennych informacji o Chinach.

Register to read more...

Miło i rodzinnie!

Piknik rodzinny 1b Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO w Krakowie

Wszyscy doskonale się bawili podczas integracyjnego pikniku rodzinnego zorganizowanego w Parku Linowym dla licznej ekipy z 1b. W pięknych okolicznościach przyrody, przy ptasim akompaniamencie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz zbudowały pomnik dla swoich ukochanych Rodziców, a następnie świetnie się razem bawili, korzystając z dostępnych atrakcji.

Register to read more...

Wizyta pełna wrażeń

Klasa 2 B w sądzie

Dzięki uprzejmości Państwa Fronc uczniowie klasy 2b mogli zwiedzić pomieszczenia budynku Sądu Okręgowego i poznać pracę ludzi sądu. Wielkim przeżyciem był udział w specjalnie przygotowanej rozprawie karnej, w której mogliśmy pomóc Pani Sędzi w sformułowaniu wyroku. W nagrodę dzieciaki otrzymały pamiątkowy dyplom jurysty. Uczniowie poznali także pracę policjantów w budynku sądu.

Register to read more...

Klasa 1a na tropie Smoka Wawelskiego

Klasa 1a Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 STO w Krakowie

W związku z tym, że wiedzę czerpiemy nie tylko z książek, tym razem postanowiliśmy jej poszukać w Muzeum.  Dnia 10 czerwca odwiedziliśmy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa – Pałac Krzysztofory gdzie wzięliśmy udział w niezwykłej lekcji poświęconej legendzie o Smoku Wawelskim. Lekcja była niezwykła bo eksponaty nie znajdowały się za szybą, lecz towarzyszyły nam w zajęciach.

Register to read more...

Klasy 1a i 2a KLASAMI PEŁNYMI KULTURY!

Klasy pełne kultury

Początkiem czerwca rozstrzygnięty został konkurs, w którym  przez cały rok klasy 1-3 rywalizowały o zdobycie tytułu KLASY PEŁNEJ KULTURY. Przez cały rok szkolny klasy zdobywały odznaki przyznawane przez Tajnego Agenta obserwującego uczniów naszej szkoły. Oceniane było zachowanie na poszczególnych lekcjach, zachowanie przed lekcją m.in. ustawienie przed klasą, sposób zachowania na Zielonej Szkole oraz używanie „,magicznych słów” przez uczniów poszczególnych klas.pelne kultury_001 Całoroczne zmagania o tytuł zostały rozstrzygnięte 11 czerwca. Klasy 1 a i 2 a zajęły  wspólnie zaszczytne pierwsze miejsce otrzymujący tym samym tytuł KLASY PEŁNEJ KULTURY. Gratulujemy zwycięzcom! W nagrodę obydwie klasy wyjadą na warsztaty do  Oddziału Muzeum w Nowej Hucie – Branicach.

Przyroda - twórca niedościgniony

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO w Krakowie w Muzeum Przyrodniczym

Natura tworzy niezwykłe kształty, konstrukcje, połączenia, barwy i faktury, nie zawsze widoczne gołym okiem. Dziękujemy Pani Agnieszce Gala-mamie naszej koleżanki za to, że niektóre z nich mogliśmy zobaczyć przy pomocy przyniesionego przez Nią binokularu oraz bogatego zestawu owadów.

 

Register to read more...

Edukacja nie tylko w szkole

Edukacja nie tylko w szkole

Tropiciele z klasy 2b wykorzystali piękną czerwcową pogodę i wyruszyli do Ogrodu Botanicznego na warsztaty przyrodnicze pt. "Do czego służy jabłko". Zajęcia w plenerze to wspaniały pomysł na zdobywanie i pogłębianie doświadczeń. Zachęcamy wszystkich do korzystania z różnych ofert edukacyjnych, w Krakowie jest w czym wybierać!
Kliknij więcej i zobacz fotorelację.

 

Register to read more...

Wystawa dla naszych kochanych Mam

1-001

Już kilka dni przed Dniem Matki uczniowie klasy 2b rozpoczęli prace nad uczczeniem tego ważnego dla dzieci i ich mam święta. Wspólnie przygotowali wystawę, na której umieścili swoje prace. Wszystkim Mamom przesyłamy najlepsze życzenia i szczery uśmiech. Zapraszamy do galerii i na wystawę oczywiście!

 

Register to read more...

Nasze Mamy - czarodziejki

Dzień mamy w 1b - Mamy czarodziejki

Okazuje się, że wszystkie Mamy w klasie 1b posiadły moc czarowania. Święcie przekonani są tym ich dzieci.
Oto wypowiedzi mocno kochających córek i synów:

Moja Mama potrafi wyczarować uśmiech na mojej buzi i super przygodowy weekend. Gosia
Moja Mama potrafi wyczarować mój dobry nastrój z samego rana. Olek

Register to read more...

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Planer

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO