test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

783468
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj26
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc376
WszystkieWszystkie783468

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Miło i rodzinnie!

Piknik rodzinny 1b Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO w Krakowie

Wszyscy doskonale się bawili podczas integracyjnego pikniku rodzinnego zorganizowanego w Parku Linowym dla licznej ekipy z 1b. W pięknych okolicznościach przyrody, przy ptasim akompaniamencie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz zbudowały pomnik dla swoich ukochanych Rodziców, a następnie świetnie się razem bawili, korzystając z dostępnych atrakcji. Skakali na trampolinie, pokonywali basen wzdłuż i wszerz na rowerkach wodnych i wpław oraz wielokrotnie przeszli trasę linową rozwieszoną w lesie, uznając za największą frajdę zjazd na tyrolce nad bagienkiem. Mamy i Tatusiowie wykazali się poczuciem humoru, doskonałą formą i zacięciem sportowym. Wzięli udział wraz ze swoimi pociechami w konkurencjach sprawnościowych. Odbyły się też poważne rozgrywki piłki nożnej, w których mecze rozegrali Ojcowie z Synami. Emocje były olbrzymie, goli sporo, a sędzia Kuba Homa spisał się na medal.
Królem strzelców okazał się Kuba Łagudza.
Stoły wprost uginały się od piknikowych smacznych przekąsek.
Rodzice mieli okazję bliżej się poznać w szerszym gronie. Nie zabrakło starszego i młodszego rodzeństwa, którzy również radośnie włączyli się w imprezę. Dziękujemy Oli, Weronice i Ignasiowi za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji rodzinnych.
Pełne miłych wrażeń spotkanie zakończyliśmy wielkim grillowaniem i śpiewograniem z udziałem Rodziców.
Wróciliśmy do domów pozytywnie naładowani, zadowoleni i dotlenieni.

Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!Miło i rodzinnie!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO