test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

783470
DzisiajDzisiaj37
WczorajWczoraj26
Ten TydzieńTen Tydzień37
Ten miesiącTen miesiąc378
WszystkieWszystkie783470

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wizyta pełna wrażeń

Klasa 2 B w sądzie

Dzięki uprzejmości Państwa Fronc uczniowie klasy 2b mogli zwiedzić pomieszczenia budynku Sądu Okręgowego i poznać pracę ludzi sądu. Wielkim przeżyciem był udział w specjalnie przygotowanej rozprawie karnej, w której mogliśmy pomóc Pani Sędzi w sformułowaniu wyroku. W nagrodę dzieciaki otrzymały pamiątkowy dyplom jurysty. Uczniowie poznali także pracę policjantów w budynku sądu.
 Największą sympatię wzbudził pies policyjny Tajfun, który wykazał się dużymi umiejętnościami w specjalnie przygotowanym pokazie jego codziennej pracy i tresury. Dzieci obejrzały również samochód policyjny, 'niebieski' pokój, celę dla podejrzanych. Na koniec zjadły pyszny poczęstunek. Składamy wielkie podziękowania wszystkim, którzy poświęcili nam swój czas, spowodowali, że wycieczka do sądu na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeń

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO