test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

783473
DzisiajDzisiaj1
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień40
Ten miesiącTen miesiąc381
WszystkieWszystkie783473

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Edukacja nie tylko w szkole

Edukacja nie tylko w szkole

Tropiciele z klasy 2b wykorzystali piękną czerwcową pogodę i wyruszyli do Ogrodu Botanicznego na warsztaty przyrodnicze pt. "Do czego służy jabłko". Zajęcia w plenerze to wspaniały pomysł na zdobywanie i pogłębianie doświadczeń. Zachęcamy wszystkich do korzystania z różnych ofert edukacyjnych, w Krakowie jest w czym wybierać!
Kliknij więcej i zobacz fotorelację.

 

Edukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkoleEdukacja nie tylko w szkole

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO