test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

783467
DzisiajDzisiaj34
WczorajWczoraj26
Ten TydzieńTen Tydzień34
Ten miesiącTen miesiąc375
WszystkieWszystkie783467

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

BRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

BRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ6 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty pszczelarskie „Fascynujący świat pszczół”. Na tle pięknej scenerii, w świat owadów wprowadził uczniów niesamowity człowiek, pasjonat, miłośnik i Mistrz pszczelarstwa Piotr Marek z Żywca. Młody, utalentowany orator to przedstawiciel Pasieki Boża Iskierka.

Dzięki Panu Piotrowi uczniowie naszej szkoły poznali niesamowite opowieści dotyczące życia pszczół, procesu pozyskiwania miodu i pyłku kwiatowego.

Ponadto prelegent wygłosił mały wykład na temat produktów pszczelich i ich prozdrowotnych wartości. Swoje opowieści bartnik wzbogacił czarownymi ilustracjami pszczół i niesamowitymi historiami dotyczącymi pszczelarstwa.

 

Gość biblioteki prezentował młodym adeptom sztuki rekwizyty pszczelarskie: zabytkowe i nowoczesne ule, podkurzacz, wosk, węzy i plastry pszczele. Największym zainteresowaniem cieszył się szklany ul z żywymi okazami. Podczas warsztatów uczniowie degustowali miód i produkty pszczele.

 

Na zakończenie bartnik podarował każdemu plaster wosku, z którego dzieci tworzyły świece. Ponadto przygotował dla wszystkich słodką niespodziankę w postaci słoiczka miodu i narzędzia (służącego do degustacji) z drzewa lipowego. Pan Piotr wręczył uczniom również certyfikat „Przyjaciela pszczół”.

 

W warsztatach wzięły udział następujące klasy: 2a, 2b, 3a, 3b, 5a, 6a, 6b, 7a oraz 7b.

 

Zapraszamy do fotorelacji!

BRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJBRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO