test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

BIBLIOTEKA

co slychac

Statystyka odwiedzin

792652
DzisiajDzisiaj12
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień69
Ten miesiącTen miesiąc454
WszystkieWszystkie792652

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

WYDAWNICTWO IUVI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI ORAZ SESJA ZDJĘCIOWA DLA IUVI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” od Wydawnictwa IUVI. Sama nazwa wydawnictwa IUVI (z. łac. „cieszę się”) określa jego misję – dawanie radości młodym czytelnikom. To posłannictwo z pewnością realizuje, chociażby dla naszej biblioteki szkolnej, dla której IUVI przekazało mnóstwo nowości wydawniczych, które wzbogacą nasz księgozbiór.

Register to read more...

FUNDACJA FESTINA LENTE DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas od Fundacji Festina Lente w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI". Misją Fundacji jest stworzenie nowoczesnej interaktywnej biblioteki cyfrowej z aplikacjami i audiobookami z której będzie można korzystać w dowolnych miejscach i w dowolnym czasie oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci jak i dorosłych. Dowodem na to są chociażby wspaniałe książki, które przesłała do nas Pani Jolanta Karwowska – prezes Fundacji. 

Register to read more...

WYDAWNICTWO NOVAE RES DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Prezentujemy dary książkowe, które dotarły do nas od Wydawnictwa Novae Res w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”. Składamy podziękowanie dla firmy wydawniczej z Gdyni za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki materiałami książkowymi.

Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

Register to read more...

KONSTYTUCJA RP W BIBLIOTECE OD PANI MONIKI ŚLIZ-BRYK

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pani Monika Śliz-Bryk (mama Wojtka z klasy 6b) zakupiła do biblioteki szkolnej najnowsze wydania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej – najważniejszego aktu prawnego uchwalonego 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, zatwierdzonego w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku, ogłoszonego w Dzienniku Ustaw: Dz.U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483. Konstytucja RP weszła w życie 17 października 1997. Złożona jest z preambuły i 13 rozdziałów obejmujących 243 artykuły.

Register to read more...

KSIĄŻKI DLA NASZEJ BIBLIOTEKI OD OFICYNY WYDAWNICZEJ MULTICO

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Prezentujemy dary książkowe, które dotarły do nas od Oficyny Wydawniczej MULTICO w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”.

Register to read more...

WYDAWNICTWO BUKOWY LAS DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

 

Prezentujemy dary książkowe, które dotarły do nas od Wydawnictwa Bukowy Las w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”

Register to read more...

YI MUN-YOL W NASZEJ BIBLIOTECE OD WYDAWNICTWA KWIATY ORIENTU

(…) Gdy ma się dwanaście lat, wciąż łatwo jest traktować wszystko z niewinnością dziecka. Ja miałem jednak wrażenie, że nie będę w stanie tak po prostu podporządkować się nowemu środowisku: zasady, którym do tej pory byłem wierny – dorośli nazywają je rozumem i wolnością – zostały tutaj doszczętnie zdeptane. Jeszcze doświadczyłem tego na własnej skórze, ale miałem coś więcej niż tylko niejasne przeczucie, że za zgodą na nowy porządek będą iść absurd oraz przemoc. (…)

 

Yi Mun-yol, „Nasz skrzywiony bohater” (str. 17)

Register to read more...

BRAĆ PSZCZELARSKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

6 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty pszczelarskie „Fascynujący świat pszczół”. Na tle pięknej scenerii, w świat owadów wprowadził uczniów niesamowity człowiek, pasjonat, miłośnik i Mistrz pszczelarstwa Piotr Marek z Żywca. Młody, utalentowany orator to przedstawiciel Pasieki Boża Iskierka.

Dzięki Panu Piotrowi uczniowie naszej szkoły poznali niesamowite opowieści dotyczące życia pszczół, procesu pozyskiwania miodu i pyłku kwiatowego.

Register to read more...

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Czy można wyobrazić sobie świat i dzieciństwo bez Misia? Niektórzy dorośli z sentymentu do dzisiaj trzymają w domu swojego Pluszaka. Pomagał im zasnąć, był przytulany, znał wszystkie sekrety i stawał się przyjacielem każdego z nas.

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji klasy pierwsze, trzecie oraz klasa 6b wzięły udział w 115-tych urodzinach Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej.

Register to read more...

KSIĄŻKI OBCOJĘZYCZNE OD WYDAWNICTWA LEKTORKLETT DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! 

Wydawnictwo LektorKlett przysłało dla nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI” niesamowitą ilość materiałów do nauki języków obcych. Nadesłane książki pozwolą zainteresowanym czytelnikom poznać podstawy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego oraz japońskiego. Materiały te umożliwiają samodzielną naukę danego języka.

Register to read more...

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Planer

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO