test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775813
DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień125
Ten miesiącTen miesiąc210
WszystkieWszystkie775813

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

PREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

PREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKI Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Prezentujemy dary książkowe, które dotarły do nas od Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych – Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People) w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”. Ponadto otrzymaliśmy zakładki do książek. Polska Sekcja IBBY stoi na straży rozwoju czytelnictwa i tak też było w przypadku naszej biblioteki, dla której przygotowano materiały książkowe.

Składamy podziękowania dla IBBY z siedzibą w Warszawie za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki darami książkowymi. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.

Zapraszamy do wypożyczania literatury otrzymanej od Polskiej Sekcji IBBY oraz polecamy działania stowarzyszenia: http://www.ibby.pl/

 

W galerii prezentujemy podarowane nam książki.

PREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKIPREZENTY KSIĄŻKOWE OD iBbY DLA NASZEJ BIBLIOTEKI

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO