test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781028
DzisiajDzisiaj2
WczorajWczoraj8
Ten TydzieńTen Tydzień43
Ten miesiącTen miesiąc109
WszystkieWszystkie781028

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”!

Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”! Uczennica klasy IIIa GIM Inez Mazur i zdobyła tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla młodzieży z inspiracji twórczością Josepha Conrada Korzeniowskiego „Giętkie Pióro”. Pod opieką literacką mgr Pauliny Richter, Inez pokonała ponad 100 osób w trzech etapach zmagań. Konkurs został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego a Patronat Honorowy objęło Wielkopolskie Kuratorium Oświaty.

9 grudnia 2017 na warszawskich Siekierkach odbyła się Gala Finałowa. Konkurs skonstruowany był z trzech poziomów: esej rozwijający myśl Conrada, historia alternatywna jednego z conradowskich bohaterów oraz najlepsza adaptacja sceniczna opowiadania „U kresu sił”. W programie finałowym znalazły się działania warsztatowe skoncentrowane wokół adaptacji scenicznej powieści Conrada „W oczach Zachodu” autorstwa Zygmunta Hubnera i Michała Komara – spektaklu zatytułowanego „Spiskowcy” wystawionego w Teatrze Powszechnym w 1987 roku i zarejestrowanego przez Telewizję Polską. Rok 2017 był ogłoszony przez Sejm RP rokiem Josepha Conrada Korzeniowskiego.

Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”!Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”!Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”!Uczennica klasy IIIa Gim laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Giętkie Pióro”!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO