Kiermasz dla Dawida

Szanowni Państwo,

Akcja MAMY MOC ma na celu pomoc choremu Dawidowi przez zbieranie środków finansowych na jego codzienną rehabilitację, zakup drobnego sprzętu rehabilitacyjnego itp. Do akcji chciałybyśmy zaangażować wszystkie dzieci z całej szkoły i pokazać,że drobnymi gestami mogą sprawić że ktoś będzie uśmiechnięty...

Dawid jest 10 latkiem, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni ale pomimo choroby jest pełen radości i pragnie poznawać innych ludzi.

W ramach akcji chcemy zorganizować KIERMASZ SŁODKO - SŁONY w dniu 8 GRUDNIA - piątek (będzie zdrowo, czekoladowo i kolorowo).

W ramach obecnej edycji dzieci będą mogły zakupić kolorowe kanapeczki i bułeczki, prosimy o rozważenie tej możliwości przy planowaniu śniadania w tym dniu.

Dzieci z klasy 4A będą zbierać również drobne datki do puszki przez cały grudzień.

Dziękujemy za włączenie się do akcji.