test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

742839
DzisiajDzisiaj1
WczorajWczoraj0
Ten TydzieńTen Tydzień2
Ten miesiącTen miesiąc24
WszystkieWszystkie742839

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

POMÓŻMY DZIECIOM Z SYRII PRZETRWAĆ ZIMĘ 2017r

POMÓŻMY DZIECIOM Z SYRII PRZETRWAĆ ZIMĘ 2017r Każdego roku nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym Stowarzyszenia UNICEF. W tym roku pomagamy dzieciom z Syrii przetrwać zimę. W tym celu organizujemy loterię świąteczną. Dochód ze sprzedaży losów przekazany zostanie na konto UNICEF dedykowane dzieciom z Syrii.

Losowanie fantów odbędzie się w grudniu, w tygodniu od 11 - 15 grudnia. W tym celu w listopadzie przeprowadzamy zbiórkę fantów. Prosimy wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci z Syrii o przynoszenie fantów od 20 listopada do 4 grudnia. Zbieramy rzeczy nowe i ładne, które ucieszą każdego uczestnika losowania. Prosimy o rzeczy, które można przeznaczyć na prezent pod choinkę. Mile widziane również piękne przedmioty wykonane własnoręcznie. Każdy może przynieść kilka fantów. Uczniowie klas 1-3 przynoszą fanty do wychowawców klas, uczniowie klas 4-6 i gimnazjum do siostry Loredany Peteani, pani Agnieszki Lubeckiej i pani Joanny Piaseckiej.

 

Koordynatorzy akcji

s. Loredana Peteani

Joanna Piasecka

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO