MANIA GŁOŚNEGO CZYTANIA

Mania głośnego czytaniaZ okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy trzecie szkoły podstawowej przygotowały prezent dla swoich wychowawców. Niespodzianka w formie głośnego odczytu wywołała salwy uśmiechu oraz dostarczyła mnóstwo emocji zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Uczniowie czytali komediową ”Książkę bez obrazków”, której autorem jest Benjamin Joseph Novak.

Głośne czytanie wzbogacone zostało niesamowitą grą aktorską młodych adeptów sztuki, którzy doskonale interpretowali tekst książki. Uczniowie po raz kolejny mogli przekonać się, że słowo pisane może być niewyczerpanym źródłem radości oraz zabawy.

Zajęcia czytelnicze zakończyliśmy zabawami fotograficznymi.

Zapraszamy do fotorelacji!

MANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIA