test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

774377
DzisiajDzisiaj23
WczorajWczoraj20
Ten TydzieńTen Tydzień154
Ten miesiącTen miesiąc2035
WszystkieWszystkie774377

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!

Wielka zbiórka materiałów do szkolnej bibliotekiSzanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele!


W naszej szkole trwają obecnie działania zmierzające do uruchomienia wypożyczalni biblioteki szkolnej. Pan Daniel Korczykowski pracuje nad tym wytrwale już od jakiegoś czasu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wkrótce będą mogli rozpocząć wypożyczanie książek.

Zanim jednak to nastąpi Pan Daniel musi wprowadzić książki do systemu bibliotecznego oraz stworzyć karty czytelników dla naszych uczniów. Aby wzbogacić nasz księgozbiór, który dzięki Państwu w jakieś części już się powiększył po raz kolejny biblioteka szkolna organizuje WIELKĄ ZBIÓRKĘ KSIĄŻEK. Akcja ta rozpoczyna się już dzisiaj i będzie trwać do końca października.

Jeżeli posiadają Państwo w swoich bibliotekach domowych książki, które mogłyby posłużyć naszym uczniom zachęcamy do oddania ich do naszej biblioteki. Mile widziana jest literatura dziecięca i młodzieżowa, szczególnie lektury szkolne. Ponadto chętnie przyjmiemy literaturę piękną, popularnonaukową, czasopisma, zbiory specjalne(płyty CD, DVD, filmy itp.) i inne bezcenne wydawnictwa dla szkoły.

Książki można zostawiać w pudełku, które znajduje się pod plakatem na parterze albo przynieść je do Pana Daniela, do biblioteki (sala nr 21A – I piętro).

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące darów książkowych prosimy kontaktować się z Panem Danielem poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .


Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO