test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

774379
DzisiajDzisiaj25
WczorajWczoraj20
Ten TydzieńTen Tydzień156
Ten miesiącTen miesiąc2037
WszystkieWszystkie774379

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

II Szkolny Turniej Szachowy

17 czerwca 2016 r. odbył się w naszej II Szkolny Turniej Szachowy. W tym roku udało się zorganizować trzy grupy startowe - grupa początkująca, grupa zaawansowana oraz grupa OPEN w której mogli wystartować wszyscy chętni J A chętnych tym razem nie brakowało.

Turniej szachowy odbywał się pod profesjonalnym okiem sędziego Pana Pawła Pityńskiego oraz naszej trenerki Pani Beaty Kasperczak. Profesjonalne turniejowe zegary, turniejowe zasady doboru zawodników w poszczególnych grupach pozwoliły nam poczuć atmosferę prawdziwych zawodów szachowych.

 

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy kubek i dyplom, a ponadto zwycięzcy w  poszczególnych grupach turniejowych otrzymali  okolicznościowe puchary.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom, a szczególnie tym, którym udało się znaleźć w grupie nagrodzonych zwycięzców - Grzegorzowi Skałce,  Maciejowi Jankowskiemu, Sławomirowi Nowakowskiemu, Szymonowi Kowalowi , Aleksandrowi Rośkowi, Andrzejowi Suleckiemu oraz Karinie Kwiatek.

 

Szczegółowe wyniki turniejowych rozgrywek można  można obejrzeć na stronie chessarbiter -

grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4116/

grupa A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4117/


O turnieju w naszej szkole jest również wzmianka artykule "Turnieje czerwcowe - podsumowanie" zamieszczonym na KKSz www.kksz.krakow.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia szachowe organizowane w naszej szkole również  w tym roku szkolnym!

II Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej SzachowyII Szkolny Turniej Szachowy
Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO