test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778114
DzisiajDzisiaj31
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień31
Ten miesiącTen miesiąc1357
WszystkieWszystkie778114

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

MPK dla uczniów SP


SZANOWNI PAŃSTWO!

WAŻNA INFORMACJA!
DARMOWE PRZEJAZDY MPK DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA TERENIE GMINY KRAKÓW

 

Uczniowie krakowskich szkół podstawowych, w okresie roku szkolnego tj. od 1 września do 30 czerwca - na podstawie ważnej legitymacji szkolnej ucznia szkoły podstawowej zlokalizowanej na terenie Gminy Miejskiej Kraków, wydanej według wzoru określonego przez ministra właściwego do spraw edukacji narodowej; OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2016 ROKU MAJĄ UPRAWNIENIA DO BEZPŁATNYCH PRZEJAZDÓW KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W KRAKOWIE.

Link do artykułu na stronie ZiKiT-u.


Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO