test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781293
DzisiajDzisiaj2
WczorajWczoraj10
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc35
WszystkieWszystkie781293

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Konkurs recytatorski

Ogłaszamy szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I - III. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać wiersz, ważne aby posiadał morał i nauczyć się go recytować. Jury zwracało będzie uwagę na dobór tekstu, interpretację oraz dykcję. I etap [klasowy] zaplanowany jest na 7 lutego [z każdej klasy wybranych zostanie 3 uczniów], a w czwartek, 9 lutego odbędzie się etap szkolny. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 10 lutego. Zapraszamy do udziału!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO