Rodzinne świętowanie

Rodzinne świętowanieW gorącą, czerwcową sobotę uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami spędzili wspólny czas na pikniku klasowym w Korzkwi. Podczas pikniku nie zabrakło tańców, sportowych zmagań, zabaw integracyjnych oraz - co najważniejsze uśmiechu. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek a dzieciaki zaprosiły do tańca dorosłych.

Wiele radości przysporzyły rozgrywki piłki wodnej balonowej. To był miło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim którzy współtworzyli wyjątkową atmosferę.