test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778113
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień30
Ten miesiącTen miesiąc1356
WszystkieWszystkie778113

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Rodzinne świętowanie

Rodzinne świętowanieW gorącą, czerwcową sobotę uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami spędzili wspólny czas na pikniku klasowym w Korzkwi. Podczas pikniku nie zabrakło tańców, sportowych zmagań, zabaw integracyjnych oraz - co najważniejsze uśmiechu. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek a dzieciaki zaprosiły do tańca dorosłych.

Wiele radości przysporzyły rozgrywki piłki wodnej balonowej. To był miło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim którzy współtworzyli wyjątkową atmosferę.

Rodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanieRodzinne świętowanie

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO