test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778116
DzisiajDzisiaj33
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień33
Ten miesiącTen miesiąc1359
WszystkieWszystkie778116

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Pierwsze klasy – GAME OVER!

We wrześniu 2015 zalogowaliśmy się do systemu Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO. Przez kolejne etapy, od września do czerwca, doskonaliliśmy nasze umiejętności. Nie raz przyszło nam mierzyć się ze swoimi słabościami, ale nie poddawaliśmy się i walczyliśmy do końca. 24 czerwca 2016 „gra” się zakończyła. Co było do zdobycia – zdobyliśmy. Po wakacjach rozpoczynamy level drugi. A teraz wylogowujemy się na dwa miesiące. Do zobaczenia na wakacyjnych szlakach!

Ahoj!

Pierwsze klasy – GAME OVER!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO