test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778112
DzisiajDzisiaj29
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień29
Ten miesiącTen miesiąc1355
WszystkieWszystkie778112

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Podróż dookoła świata?

Wioski świataWakacje się zbliżają. Jesteśmy na tak!  

 

Póki co zapaleni podróżnicy z 2b doznali namiastki radości obcowania z egzotyczną przyrodą, kulturami i zwyczajami ludzi na świecie, będąc w Parku Edukacji Globalnej. Przemieszczaliśmy się z kontynentu na kontynent goszcząc w domach charakterystycznych dla różnych części kuli ziemskiej.

 

Wzięliśmy udział w warsztatach-podróży do państwa na wyspach Papua i Nowa Gwinea. Płynęliśmy wzdłuż rzeki Sepik w poszukiwaniu papuaskiego skarbu. Udało nam się znaleźć klucz do wielkiej skrzyni skrywającej niezwykłe przedmioty między innymi typową dla mieszkańców Papui biżuterię. 

 

Poznaliśmy wiele ciekawostek o odległym zakątku z rajskim ptakiem na fladze i doskonale się przy tym bawiliśmy. A'propos inna nazwa rajskiego ptaka to cudowronka krasnopióra...z wroną te przepiękne ptaki nie mają wiele wspólnego, ale cudem natury są na pewno.

Poza Australią i Oceanią dotarliśmy również do Afryki, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

 

To była pasjonująca wyprawa.

Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?Podróż dookoła świata?

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO