test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778122
DzisiajDzisiaj39
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień39
Ten miesiącTen miesiąc1365
WszystkieWszystkie778122

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Szanowni Państwo,

 

w zakładce wykaz podręczników załączamy informacje dotyczące podręczników na przyszły rok szkolny. Wykazy obejmują 4 kategorie:


1. Klasy 1-5 Szkoła Podstawowa,
2. Klasy 6 Szkoła Podstawowa,
3. Klasy I-II Gimnazjum,
4. Klasa III Gimnazjum.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. Uczniowe klas 1-5 Szkoły Podstawowej otrzymują znaczną część podręczników z biblioteki szkolnej. Są to materiały bezpłatne dla ucznia, sfinansowane z dotacji i stanowią własność szkoły czyli wymagają po zakończonym roku szkolnym zwrotu do biblioteki. Z uwagi na konieczność racjonalnego wykorzystania środków z dotacji, część podręczników/ćwiczeń, wymagać będzie zakupu indywidualnego. Prosimy o zapoznanie się z wykazem. Nowe podręczniki do j. angielskiego w klasach 1-3 w cenie 75,00 zł/kpl będą dostępne w szkole we IX/2016.
2. Podręczniki dla uczniów klas 6-tych Szkoły Podstawowej – nie są objęte systemem dotacji, wobec czego ich zakup leży po stronie rodziców.

 

GIMNAZJUM:

1. Uczniowe klas I-II Gimnazjum otrzymują znaczną część podręczników z biblioteki szkolnej. Są to materiały bezpłatne dla ucznia, sfinansowane z dotacji i stanowią własność szkoły czyli wymagają po zakończonym roku szkolnym zwrotu do biblioteki. Z uwagi na konieczność racjonalnego wykorzystania środków z dotacji, część podręczników/ćwiczeń, wymagać będzie zakupu indywidualnego. Prosimy o zapoznanie się z wykazem.
2. Podręczniki dla uczniów klasy III Gimnazjum – nie są objęte systemem dotacji, wobec czegi ich zakup leży po stronie rodziców.

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO