test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

778124
DzisiajDzisiaj41
WczorajWczoraj27
Ten TydzieńTen Tydzień41
Ten miesiącTen miesiąc1367
WszystkieWszystkie778124

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ

(…) Jeden nie widzi, drugi nie rozumie
Różne różnice, różnorodne jedno
A każdy jest ważny, unikalny
Każdy człowiek to jest niepojęte sedno
Zobacz we mnie człowieka
Ja na litość nie czekam
Tak jak Ty, jestem i przemijam
Zobacz we mnie człowieka
Zobacz, uwierz - nie zwlekaj
Bądźmy razem w tej podróży
Ty i ja (…)”.

8 czerwca uczniowie klasy 4b uczestniczyli w III Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej. Impreza odbyła się w plenerze, na terenie Ośrodka. Poniżej klasa 4b zrelacjonowała przebieg pikniku.

Podczas pikniku mieliśmy okazję zobaczyć inscenizację baśni „Kopciuszek” przygotowaną przez uczniów Ośrodka. Ponadto podczas imprezy odbył się II Mini Festiwal Aktywności Muzycznej Dzieci i Młodzieży. Z przyjemnością podziwialiśmy talenty muzyczne uczniów.

Nasza klasa 4b przygotowała Twist Show. Na scenie, w zabawnej odsłonie aktorskiej, odczytaliśmy wiersz „Baloniada” poetki jasielskiej Barbary Tora. Ponadto skręcaliśmy dla dzieci modeliny włoskie. Piknik opiewał również w animację. Na zielonych skwerkach mogliśmy bawić się płynem i tworzyć „mega bańki mydlane”, modelować figurki z masy solnej, malować na szkle i drewnie oraz sportowo spędzać czas. Zobaczyliśmy również piękną wystawę oraz kiermasz prac plastycznych. Kolejną atrakcją, jaka czekała na nas był Kącik Kosmetyczny. Męska załoga sprawdzała wozy strażackie i uczestniczyła w pokazie przygotowanym przez OSP z Jurkowa i Dobrej.

Grono pedagogiczne, pracownicy oraz rodzice przygotowali stoiska ze słodkościami, napojami i sałatkami. Była również wymarzona wata cukrowa oraz grill.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oraz naszym Kolegom ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego za wspaniałą imprezę międzyszkolną, za dobrą zabawę i wspólną integrację. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczyciela Pani Anny Bubula za otoczenie troską klasy 4b oraz dbałość o naszą pogodę ducha i harce podczas pikniku.

Klasa 4b

Poniżej zamieszczamy nasze zdjęcia, kadry z portalu limanowa.in oraz fotografie ze strony Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Dobrej.

 

4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ4b NA III PIKNIKU INTEGRACYJNYM „RAZEM RAŹNIEJ” W DOBREJ

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO