test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

757947
DzisiajDzisiaj15
WczorajWczoraj88
Ten TydzieńTen Tydzień386
Ten miesiącTen miesiąc440
WszystkieWszystkie757947

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Zdrowe odżywianie to jest to!

Zdrowe odżywianie to jest to!W ramach majowego TYGODNIA ZDROWA w naszej szkole mama uczennicy z klasy 2a Magdy - p.Żybula przeprowadziła w klasie zajęcia poświęcone tematyce zdrowej żywności. Zajęcia w szkole dostarczyły nam bogatej wiedzy na temat zdrowych produktów i nawyków. Dowiedzieliśmy się co warto jeść, a czego unikać, by uśmiech nie znikał z naszej twarzy.

Podczas spotkania nie zabrakło degustacji produktów i słodyczy pełnych zdrowia. Po tych zajęciach doskonale potrafimy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego zdrowe żywienie się opłaca?

Dziękujemy za wspaniałą lekcję!

Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!Zdrowe odżywianie to jest to!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO