test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775923
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień235
Ten miesiącTen miesiąc320
WszystkieWszystkie775923

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

XIV Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

XIV Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych11 maja odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych reprezentacje naszej podstawówki (J. Bombiński, M. Gąsior, F. Dojko, W. Trąbka, D. Cieliczko B. Wrzecionek, K. Jaszcz, G. Zawałkiewicz, N. Kołodziej, M. Jasik ) i gimnazjum (Z. Paluch, M. Kowalik, R. Linek, P. Jarosz, M. Golonka, D. Dzierżek, O. Zdziarski, P. Piekarz, J. Moszczyński, M. Łopatkiewicz) zajęły kolejno 7 i 8 miejsce. Gratulujemy!

XIV Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO