test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Integracja międzyszkolna klasy 2a

Integracja międzyszkolnaDnia 13.05.2016 klasa 2a wyruszyła na wycieczkę do Międzyrzecza Górnego, aby poznać uczniów klasy z którą od zeszłego roku koresponduje. W ramach integracji spędziliśmy wieczór i noc w tamtejszej szkole. Podczas pobytu w Międzyrzeczu gościliśmy w Chacie Międzyrzecze, gdzie p.Krzysztof Czader przygotował dla nas wykład na temat życia owadów i przedstawił wiele ciekawostek ze świata przyrody.

 

Spędziliśmy miłe chwile na śpiewaniu piosenek przy akompaniamencie gitary, wspólnym spacerze, dyskotece, konkursach plastycznych przygotowanych przez wychowawców. Pan Daniel wspólnie z uczniami przygotował dla dzieci ze Szkoły w Międzyrzeczu Balonowe Show, podczas którego dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte na kółku balonowym. Dodatkową atrakcją była wizyta w Galerii Strachów Polnych w Rudzicy, gdzie artysta Florian Kohut opowiedział nam o swojej pracy a otaczające nas towarzystwo Strachów Polnych przeniosło nas na chwilę w zupełnie inną rzeczywistość. To był bardzo mile spędzony czas. Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia co jeszcze ciekawego robiliśmy w te niezwykłe, wspólnie spędzone dni.

Dziękujemy klasie 2c z Międzyrzecza Górnego i p. Agnieszce Kopczyńskiej za zaproszenie, mamy nadzieję że w przyszłym roku dzieci z tamtejszej szkoły zawitają w Krakowie.

Integracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2aIntegracja międzyszkolna klasy 2a

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO