Integracja międzyszkolna klasy 2a

Integracja międzyszkolnaDnia 13.05.2016 klasa 2a wyruszyła na wycieczkę do Międzyrzecza Górnego, aby poznać uczniów klasy z którą od zeszłego roku koresponduje. W ramach integracji spędziliśmy wieczór i noc w tamtejszej szkole. Podczas pobytu w Międzyrzeczu gościliśmy w Chacie Międzyrzecze, gdzie p.Krzysztof Czader przygotował dla nas wykład na temat życia owadów i przedstawił wiele ciekawostek ze świata przyrody.

Spędziliśmy miłe chwile na śpiewaniu piosenek przy akompaniamencie gitary, wspólnym spacerze, dyskotece, konkursach plastycznych przygotowanych przez wychowawców. Pan Daniel wspólnie z uczniami przygotował dla dzieci ze Szkoły w Międzyrzeczu Balonowe Show, podczas którego dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte na kółku balonowym. Dodatkową atrakcją była wizyta w Galerii Strachów Polnych w Rudzicy, gdzie artysta Florian Kohut opowiedział nam o swojej pracy a otaczające nas towarzystwo Strachów Polnych przeniosło nas na chwilę w zupełnie inną rzeczywistość. To był bardzo mile spędzony czas. Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia co jeszcze ciekawego robiliśmy w te niezwykłe, wspólnie spędzone dni.

Dziękujemy klasie 2c z Międzyrzecza Górnego i p. Agnieszce Kopczyńskiej za zaproszenie, mamy nadzieję że w przyszłym roku dzieci z tamtejszej szkoły zawitają w Krakowie.