test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.

Wyprawa do bankuMówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ale jednak bez nich ciężko, a i wiedzieć o nich co nieco warto...Dlatego też uczniowie 2b uskutecznili wyprawę do banku.

Dziękujemy Tacie naszego kolegi Oliviera, Panu Robertowi Sułeckiemu za zorganizowanie warsztatów kształtujących wiedzę bankową oraz za umożliwienie nam zwiedzenia siedziby Banku Pekao przy Rynku Głównym.

Dane nam było, jak małym myszkom, zajrzeć niemal do każdej dziury. Byliśmy nawet w Skarbcu! Składamy również podziękowania za gościnę i przygotowane specjalnie dla nas atrakcje, Pani Dyrektor Beacie Presak. Bardzo pouczająca była przygotowana przez Nią prezentacja dotycząca bezpieczeństwa w sieci, jak również spotkanie z Kasjerem i Ochroniarzem. Poznaliśmy szczegóły ich odpowiedzialnej pracy. Badaliśmy autentyczność banknotów przy pomocy specjalnego urządzenia, jak również poznaliśmy metody działania ochrony w banku. Dostaliśmy zadanie przeliczenia groszówek. Zrobiliśmy małą pomyłkę w podliczeniach, a kasjerowi nawet taka zdarzać się nie powinna. W banku wszystko musi się zgadzać co do grosza!

W trakcie spotkania byliśmy obsypywani różnymi gadżetami, a na koniec jeszcze zostaliśmy obdarowani pamiątkowym dyplomem oraz biletami wstępu do Multikina.

Gorąco za to wszystko dziękujemy!

Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.Wyprawa do banku - w przyszłości potencjalni klienci.

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO