test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775812
DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień124
Ten miesiącTen miesiąc209
WszystkieWszystkie775812

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.

OSTRZEŻENIE

Ta książka wygląda poważnie,

ale w rzeczywistości jest

KOMPLETNIE BEZ SENSU.

 

Jeśli Twoje dziecko próbuje Cię namówić,

byś ją przeczytał (lub przeczytała),

oznacza to, że chce Ci spłatać psikusa.

Będziesz musiał (lub musiała) mówić GŁUPSTWA

i ROZŚMIESZAĆ wszystkich wokoło.

 

Tylko potem nie mów, że cię nie ostrzegaliśmy…”.


Wywołuje salwy śmiechu, „zmusza dorosłych do mówienia głupich rzeczy”, jest werbalną psotą. Taka właśnie jest „Książka bez obrazków”. Amerykański komediant Benjamin Joseph Novak fenomenalnie ją skonstruował, zapraszając tym samym czytelników do zabawy aktorskiej.

 

Z okazji XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek klasa 4b wraz z wychowawcą przygotowała głośne czytanie dla pierwszaków z 1b. Czwartoklasiści wykonali karty czytelnicze promujące „Książkę bez obrazków” i zaprezentowali swój warsztat aktorski, czytając ją młodszym kolegom.

 

Kolejnym punktem spotkania klas było wspólne wykonanie ilustracji do omawianej książki. Każdy czwartoklasista miał zaopiekować się pierwszakiem i w ten sposób nawiązały się nowe relacje koleżeńskie między klasą pierwszą, a czwartą.

 

Zajęcia biblioteczne zakończyliśmy zabawami fotograficznymi. Efekty prezentujemy w fotorelacji poniżej.

„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.„Moja głowa to kotlet z cukrem pudrem” czyli 4b dla 1b.

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO