test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775923
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień235
Ten miesiącTen miesiąc320
WszystkieWszystkie775923

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Palcem po mapie - poznajemy Bułgarię

Poznajemy BułgarięGdzie leży Bułgaria? Jakim językiem posługują się mieszkańcy? Jakie są najsłynniejsze bułgarskie tradycje? Na te i jeszcze wiele innych pytań odpowiedzi udzieliła nam mama naszego kolegi Daniela - p. Mróz.

 

Podczas spotkania poświęconego Bułgarii klasa 2a spróbowała również bułgarskiego smakołyku oraz własnoręcznie napisała imiona korzystając z cyrlicy. Spotkanie zakończył quiz z wiedzy o tym państwie. Kto uważnie słuchał wykładu otrzymał bułgarski upominek - marteniczkę. Dziękujemy za tą niezwykłą lekcję.

Palcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy BułgarięPalcem po mapie - poznajemy Bułgarię

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO