test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775916
DzisiajDzisiaj23
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień228
Ten miesiącTen miesiąc313
WszystkieWszystkie775916

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Pierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiej

Pierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejSą takie miejsca, w których dziecięce oczy otwierają się ze zdziwienia naprawdę szeroko. Należy do nich bez wątpienia jednostka straży pożarnej! A ponieważ praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków samochodowych, dysponują oni sprzętem potrzebnym na każdą okoliczność.

Tyle rzeczy do obejrzenia! Ześlizg, po którym błyskawicznie zjeżdża się w czasie alarmu wprost do garażu, niezliczone metry rur gaśniczych, pompy, drabiny, bosaki, nożyce do metalu, hełmy, ubrania żaroodporne i kombinezony na szerszenie… Największe zainteresowanie wzbudził jednak wielki czerwony wóz strażacki, do którego każdy mógł wejść.

 

Strażakom z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 7 w Krakowie bardzo dziękujemy za cierpliwość i gościnne przyjęcie. Z okazji międzynarodowego święta strażaków obchodzonego 4 maja, w dniu ich patrona świętego Floriana, życzymy strażakom bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

Pierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiejPierwszoklasiści z wizytą w remizie strażackiej

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO