test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Bajkowy poranek klasy 2a w Rotundzie

Bajkowy poranek klasy 2 a w RotundzieUczniowie klasy 2a w niedzielny poranek wzięli udział w BAJKOWYM PORANKU, który przygotowała GRUPA AD HOC dla najmłodszych uczestników 32. Przeglądu Kabaretów EDF PAKA w Rotundzie. Wspólnie stworzyliśmy niezwykłą bajkę "O Czochraczu, który chciał zostać muzykiem".

Po bajce dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w warsztatach jogi śmiechu. Spotkanie dostarczyło nam sporej dawki śmiechu co można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.

Bajkowy poranek klasy 2a w RotundzieBajkowy poranek klasy 2a w RotundzieBajkowy poranek klasy 2a w RotundzieBajkowy poranek klasy 2a w RotundzieBajkowy poranek klasy 2a w RotundzieBajkowy poranek klasy 2a w Rotundzie

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO