test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Radośnie naprzeciw wiośnie!

Ogród BotanicznyUczniowie 2b z pogodą na zamówienie i farbami w plecaku wyruszyli na spotkanie z wiosną do Ogrodu Botanicznego. Jak się okazało, nie musieliśmy jej szukać, bo kłaniała się nam na każdym kroku. Nasz szczególny zachwyt wzbudziła tzw. wstążka krakowska złożona z przepięknych wiosennych kwiatów takich jak hiacynty, żonkile, narcyzy, tulipany, szafirki, bratki czy fiołki na tle soczystej zieleni i z magnoliami na czele. 

Nie zabrakło tez polnych niezapominajek, kaczeńców i leśnych zawilców. Cała paleta barw, jaką mogliśmy podziwiać była dla nas prawdziwym natchnieniem. W ciepłych promieniach słońca rozłożyliśmy się na plener malarski przy fontannie, aby przelać piękno niezwykłej pory roku „na płótno”. Zanim opuściliśmy to magiczne miejsce, zaczerpnęliśmy pozytywnej energii, przytulając się do pnia (o obwodzie 6 m) trzystuletniego dębu-pomnika przyrody. To on był pierwszy, a wokół niego powstał najstarszy w Polsce Ogród Botaniczny.

Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!Radośnie naprzeciw wiośnie!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO