test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775816
DzisiajDzisiaj9
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień128
Ten miesiącTen miesiąc213
WszystkieWszystkie775816

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona SzkołyDnia 21 marca przeżywaliśmy święto Patrona Szkoły. Z tej okazji odbyły się 2 uroczystości dostosowane do 2 grup wiekowych. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum spotkali się na uroczystej akademii poświęconej życiu i pracy ks. prof. Józefa Tischnera. Uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali gawędę literacką, w której zaprezentowali wiele mądrych myśli z filozofii ks. prof. Józefa Tischnera.

Ukazali Patrona Naszej Szkoły jako człowieka, filozofa i księdza. Natomiast uczniowie klas IV-VI popisali się znajomością gwary góralskiej recytując wiersze.

 

Uczniowie klas młodszych wiedzą jeszcze niewiele o życiu i pracy ks. prof. Józefa Tischnera, ale również oni uczcili Dzień Naszego Patrona. Podczas krótkiej akademii obejrzeli prezentację poświęconą osobie księdza profesora, dumnie odśpiewali hymn naszej szkoły i hymn Rodziny Szkół Tischnerowskich, obejrzeli z bliska sztandar szkoły i poznali jego symbolikę. Uczniowie klasy 2b przygotowali i przedstawili kilka myśli księdza profesora w niełatwej gwarze góralskiej - wszak ksiądz profesor kochał góry, a gwarą potrafił mówić nawet o filozofii. Na zakończenie poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego, a pani Agnieszka Lubecka wręczyła zwycięzcom nagrody. Wszystkiemu przyglądał się z portretu uśmiechnięty, jak zawsze ks. prof. Józef Tischner...

Dzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona SzkołyDzień Patrona Szkoły

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO