test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775813
DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień125
Ten miesiącTen miesiąc210
WszystkieWszystkie775813

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Gimnastyczny czwartek

Gimnastyczny Czwartek31 marca 2016 roku w sali gimnastycznej ZSS nr 7 STO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie odbyły się XV Szkolne Zawody Gimnastyczne chłopców i dziewcząt. Organizatorami zawodów byli: p. Rafał Przybycień, p Barbara Kajzer. W zawodach wzięło udział 40 uczniów z klas 4-6 SP i I-III Gim. Zawodnicy rywalizowali w wieloboju.

Wszyscy musieli wykonać skok przez skrzynię i układ na ścieżce gimnastycznej. W następnej kolejności chłopcy pokazywali swoje umiejętności na drążku, a dziewczynki z gracją prezentowały układ na ławeczce gimnastycznej. Dla niektórych były to pierwsze tego typu zawody. Poziom zawodników był zróżnicowany. Gimnastyka jest bowiem dyscypliną wymagającą precyzji, skupienia oraz solidnej systematycznej pracy nad własnym ciałem. Młodych gimnastyków oceniali: p. Joanna Nowak, p. Paweł Sokal i p. Barbara Kajzer według stopnia dokładności i efektywności. Impreza zakończyła się pokazami akrobatyki i Hapkido. Zawody te są jedną z nielicznych imprez (organizowanych na poziomie amatorskim) w naszym województwie, które popularyzują gimnastykę sportową wśród dzieci i młodzieży.

 

Wyniki


1. Szkoła Podstawowa 


a) chłopcy

I miejsce Ignacy Czajkowski kl. 6  - 24,5/30 pkt (po dogrywce)

II miejsce Michał Jakubowski kl. 6 – 24,5/30 pkt

III miejsce Michał Jasik kl. 5 – 23,8/30 pkt


b) dziewczyny

I miejsce  Natalia Jacyno  kl. 5 – 27.5/30 pkt

II miejsce Natalia Golonka kl. 5 – 24/30 pkt

III miejsce Hania Dziduszko kl. 5 – 23,5/30 pkt


2. Gimnazjum


a) chłopcy

I miejsce Kamil Dojko kl. II – 28.1/30 pkt

II miejsce Oskar Zdziarski  kl. I – 27/30 pkt

III miejsce Radosław Linek kl. III – 25/30 pkt


b) dziewczyny

I miejsce Karolina Kowalska kl. II – 26/30 pkt

II miejsce Emilia Dziedzic kl. I – 23,5/30 pkt

III miejsce Olga Ptak kl. I – 22.5/30 pkt


 

Gimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartekGimnastyczny czwartek

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO