test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775813
DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień125
Ten miesiącTen miesiąc210
WszystkieWszystkie775813

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

I Ty możesz zostać inżynierem

I Ty możesz zostać inżynieremDnia 1.04 klasa 2a wzięła udział w nietypowej lekcji. Naszą klasę odwiedził dr inż. Mariusz Hebda, który przeprowadził lekcję pt.”Jak powstaje most”. Mogliśmy przez chwilę poczuć się jak studenci Politechniki Krakowskiej. Na zajęciach dowiedzieliśmy się, czym jest praca inżyniera i jak wyglądałby świat bez ich pracy.

Poznaliśmy różne rodzaje mostów, zdobyliśmy informację o tym, jakie materiały są najbardziej wytrzymałe i przekonaliśmy się, jak ważna w przypadku pracy inżyniera jest matematyka. Pan Mariusz Hebda przygotował również dla nas niespodziankę – w naszej klasie powstał własnoręcznie wykonany most.

Dziękujemy za tą niezwykłą lekcję.

I Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynieremI Ty możesz zostać inżynierem

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO