test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775921
DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień233
Ten miesiącTen miesiąc318
WszystkieWszystkie775921

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Było zielono!

Dzień Św. Patryka 17 marca 2016 w Dzień św. Patryka patrona Irlandii nasza szkoła zazieleniła się wspaniałymi strojami uczniów i nauczycieli. Najważniejszą tradycją obchodów dnia św. Patryka jest właśnie noszenie ubrań w kolorze zielonym. Zieleń to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. W tym dniu Irlandczycy na całym świecie organizują uliczne pochody i festyny.

 

My też mieliśmy nasz Happy St. Patrick's Day w ramach poznawania tradycji i kultury krajów anglojęzycznych.

Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!Było zielono!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO