test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775921
DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień233
Ten miesiącTen miesiąc318
WszystkieWszystkie775921

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Na tropie skarbu Kury Leokadii

Na tropie Kury LeokadiiJajko - ko, ko, ko! Z tym okrzykiem uczniowie klas 1-3 podjęli się misji znalezienia jajek ukrytych przez Kurę Leokadię- znaną w całej Małopolsce producentkę. Nie straszne nam były lisy w ludzkiej postaci, które obłaskawialiśmy dobrymi manierami, ani też wyzwania sprawnościowe. Odczytując kolejne wskazówki pozostawione w różnych miejscach na terenie szkoły, każda z klas dotarła do celu.

Ponad sto jaj zostało odnalezionych! Sukces na skalę masową!

Kogut piał z zachwytu!

 

A my przy okazji dobrej zabawy poznaliśmy też ludowe wierzenia związane z jajkiem, które jest symbolem życia i miało moc odwracania wszelkiego nieszczęścia oraz niweczenia zła, leczenia, a także...niech schowają się wszelkie farmaceutyki i SPA...umieszczone w wodzie do mycia, zapewniało zdrowie i urodę.

 

Wszak wartości odżywcze jajek są nam dobrze znane i niepodważalne. Zachęcamy więc do spożywania ich. Wrzucenie jednego do kąpieli lub zakopanie w ziemi koło domu też pewnie nie zaszkodzi, a pomóc może...

 

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych, jajecznych smakowitości na stołach oraz ” wylewnego” Śmigusa Dyngusa.

Na tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury LeokadiiNa tropie skarbu Kury Leokadii

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO