test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775925
DzisiajDzisiaj32
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień237
Ten miesiącTen miesiąc322
WszystkieWszystkie775925

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

W świecie eksperymentów i tajników nauki

W Świecie Tajników NaukiUczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach z cyklu „Fizyka dla smyka”, odkrywając tajemnice Dźwięku. Dowiedzieliśmy się czym jest dźwięk i co go przenosi. Zbadaliśmy zjawisko rezonansu akustycznego. Uruchomiliśmy pompę próżniową, aby zobaczyć co pozostaje po wypompowaniu powietrza. Przy pomocy sonometru sprawdziliśmy natężenie dźwięku.

Poznaliśmy odpowiedzi na wiele pytań, a nasze uszy po tych zajęciach „słuchają z większym zrozumieniem”.

W  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników naukiW  świecie eksperymentów i tajników nauki

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO