Wspieramy akcję UNICEF „ MALI uczniowie idą do szkoły”

Osoby, które nie przyłączyły się jeszcze do akcji „MALI uczniowie idą do szkoły mogą to uczynić w „Wielki Tydzień” i wesprzeć swą pomocą dzieci z Mali”.

Zachęcamy do zakupu pozostałych książek wystawionych na korytarzu, na parterze. W dniach 21-23 marca (poniedziałek – środa) w zamian za darowiznę (min. 5 zł) można będzie wybrać dowolną małą książeczkę lub (min.10 zł) dużą książkę. Wpłaty darowizny można dokonać w czasie przerwy śniadaniowej lub obiadowej u siostry Loredany Peteani (w klasach 1- 2 na parterze), u pani Joanny Piaseckiej (w kl.1-3 na parterze lub w szafie) lub w sekretariacie szkoły (do godz.16:00).

Pomóżmy dzieciom z MALI spełnić ich marzenie o edukacji. Pieniądze zebrane w czasie akcji wpłacone zostaną na specjalne konto UNICEF dedykowane dzieciom z Mali.