test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775921
DzisiajDzisiaj28
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień233
Ten miesiącTen miesiąc318
WszystkieWszystkie775921

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

III G. W BOJU HISTORYCZNYM - NASI REPREZENTANCI - ETAP WOJEWÓDZKI

Historia16 marca 2016 roku 7 gimnazjalistów z naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym konkursu "Dzieje Krakowa w czasie Wielkiej Wojny. Gra miejska" organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

 

Konkurs został włączony do programu „Na drodze do Polski Niepodległej" -100. rocznica wybuchu I wojny światowej realizowanego w ramach Małopolskiego Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej. Partnerem przedsięwzięcia jest Muzeum Narodowe w Krakowie. Przedmiotem konkursu jest wiedza z zakresu historii Krakowa w latach 1914-1918 pt.: „Twierdza Kraków. Dzieje Krakowa w czasie Wielkiej Wojny. II edycja konkursu”. Materiały edukacyjne dla gimnazjalistów dostępne są na platformie e-learningowej pbw.moodle.com.pl.

W etapie szkolnym wyłoniliśmy 5 uczniów, którzy 18 maja będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Są to :


Natalia Chronówka

Natalia Mardyła

Wiktor Dudziński

Julia Wnuk

Piotr Jarosz

 

Nasza reprezentatywna piątka weźmie udział w grze miejskiej, która odbędzie się na określonym terenie tj. al. 3 Maja, al. Marszałka F. Focha oraz Rynek Główny Krakowa. Trzymamy kciuki za rozgrywki majowe naszej grupy. Opiekunami przygotowującymi gimnazjalistów do tego przedsięwzięcia są p. Piotr Rogoziński oraz p. Daniel Korczykowski.

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO