WYSTAWA I KIERMASZ KSIĄŻEK DLA AFRYKI

WTOREK 15 MARCA GODZ. 14:30 – 16:30

ŚRODA 16 MARCA GODZ. 14:30 – 16:30

KSIĄŻKI MOŻNA REZERWOWAĆ!

Do każdej książki przyklejona jest na tylnej okładce kolorowa karteczka samoprzylepna.

Osoba, która chce zarezerwować książkę, wpisuje na karteczkę swoje IMIĘ I NAZWISKO, KLASĘ, CENĘ, jaką osoba ta chce zapłacić za książkę i przekleja karteczkę na tytułową okładkę.

Jeśli więcej osób zainteresowanych jest zakupem wybranej książki, dopisują swoje imię, nazwisko, klasę oraz WYŻSZĄ CENĘ od wcześniej zaproponowanej, przez pierwszą osobę.

Pierwszeństwo zakupu książki w czasie kiermaszu otrzymuje osoba, która „wylicytowała” wyższą cenę.

Uczniowie mogą dokonywać rezerwacji za zgodą Rodziców!

Pieniądze ze sprzedaży książek wpłacone zostaną na konto UNICEF dedykowane dzieciom z Mali.

Uczniowie, którzy chcą jeszcze przynieść książki, mogą to uczynić do dnia 11 marca.Książki podpisane imieniem i nazwiskiem autora lub imieniem i nazwiskiem darczyńcy należy wkładać do dużego wiklinowego kosza, umieszczonego pod drzewem obok wystawy.

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do obejrzenia książek i podjęcia wspólnej decyzji dotyczącej zakupu jednej z nich.