test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Warsztaty improwizacji w 2 a

Warsztaty improwizacjiJuż po raz trzeci klasa 2a wzięła udział w warsztatach improwizacji prowadzonych przez członka Grupy Improwizacji Komediowej AD HOC, członka KABARETU PUK, aktora Teatru KTO i organizatora wielu warsztatów improwizacji dla aktorów i amatorów Panem Alanem Pakoszem.Improwizacje dla naszej klasy to nie tylko świetna zabawa i ogromna ilość śmiechu ale przede wszystkim pomoc w nauce aktywnego słuchania, rozwój wyobraźni, kreatywności i kształtowanie umiejętności pracy w grupie.

Na warsztatach rozwijamy umiejętności aktorskie i socjalne. Każde spotkanie uczy, bawi i inspiruje a na kolejny raz czekamy zawsze z ogromną niecierpliwością.

Warsztaty improwizacji w 2 aWarsztaty improwizacji w 2 aWarsztaty improwizacji w 2 aWarsztaty improwizacji w 2 aWarsztaty improwizacji w 2 aWarsztaty improwizacji w 2 a

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO