test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775817
DzisiajDzisiaj10
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień129
Ten miesiącTen miesiąc214
WszystkieWszystkie775817

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wizyta w MOCAK-u

Wizyta w MOCAK-uUczniowie klasy 3a i 3b kolejny raz odwiedzili Muzeum Sztuki Współczesnej. Tym razem uwaga zwiedzających została skupiona na uczuciach we współczesnych dziełach sztuki. Niektóre z nich zaskoczyły naszych uczniów.Stopione zabawki, figurki z dzieciństwa wzbudziły wiele skrajnych emocji. Na koniec pobytu w MOCAK-u dzieci próbowały nazwać różne uczucia i przedstawić je na przeźroczystej folii.

Nałożone jedne na drugie dały ciekawy zaskakujący efekt.

Wizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-uWizyta w MOCAK-u

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO