test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775923
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień235
Ten miesiącTen miesiąc320
WszystkieWszystkie775923

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

ZBIÓRKA KSIĄŻEK NA KIERMASZ „DNI KSIĄŻKI DLA AFRYKI”

DNI KSIĄŻKI DLA AFRYKIAkcja pod patronatem UNICEF „MALI uczniowie idą do szkoły”.

Do kosza, na korytarzu, na parterze zbieramy wykonane przez uczniów książki oraz niepotrzebne książki z domowych zbiorów: stare (ale niezniszczone) lub nowe. Wszystkie książki można przynosić do poniedziałku 29 lutego. Prosimy o podpisanie książek imieniem i nazwiskiem autora lub darczyńcy (na dołączonej do książki kartce). Podarowane książki zostaną sprzedane w czasie Kiermaszu Książek we wtorek 8 marca oraz w środę 9 marca. Zebrane w ten sposób pieniądze przekazane zostaną na specjalne konto dedykowane dzieciom z Mali. Koordynatorzy: Joanna Piasecka i s.Loredana Peteani

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO