test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775816
DzisiajDzisiaj9
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień128
Ten miesiącTen miesiąc213
WszystkieWszystkie775816

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Puchar ustrzelony!

Puchar ustrzelony!W sobotę 20 lutego w sali gimnastycznej ZSS nr 7 STO w Krakowie spotkali się miłośnicy strzelectwa sportowego by rywalizować o puchar Dyrektora. Zawodnicy rywalizowali w jednej kategorii wiekowej (tzn. dorośli razem z dziećmi).

Każdy oddał 15 strzałów z dystansu 10 metrów z pozycji leżącej (dla ułatwienia można było korzystać z podpórki). Najlepszym zawodnikiem okazał się M. Duada (kl. 3) a kolejne miejsca zajęli: M. Janowski (kl IGim) i pan P. Zdziarski. Zwycięzców nagrodził osobiście pan Dyrektor Rafał Kokot.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Puchar ustrzelony!Puchar ustrzelony!Puchar ustrzelony!Puchar ustrzelony!Puchar ustrzelony!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO