test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775925
DzisiajDzisiaj32
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień237
Ten miesiącTen miesiąc322
WszystkieWszystkie775925

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Scrabble po niemiecku

Scrable po niemieckuUczniowie klasy V Daniel Cieliczko i Michał Misztal reprezentowali naszą szkołę w V edycji konkursu Scrabble po niemiecku. Chłopcy mimo wszelkich starań nie pokonali swoich tegorocznych przeciwników, ale poznali nowe, trudne słowa, atmosferę i emocje, które towarzyszą podczas takich turniejów i na pewno w przyszłej edycji, bogatsi o te doświadczenia, jeszcze raz spróbują swych sił. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Scrabble po niemieckuScrabble po niemieckuScrabble po niemiecku

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO