Najlepsi w Krakowie!

XVIII Turniej Koszykówki dla gimnazjalistówW ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły pod opieką trenerską Rafała Przybycienia rywalizowali w XVIII Turnieju Koszykówki Krakowskich Szkół Niepublicznych.

Reprezentacja chłopców Społecznego Gimnazjum nr 8 w Krakowie (J. Klimek, A. Jaszczyński, M. Łopatkiewicz, M. Golonka, A. Jabłoński, O. Zdziarski, K. Dojko, J. Moszczyński, R. Linek, M. Kowalik) zajęła I miejsce.

Drużyna dziewczyn (Z. Paluch, E. Dziedzic, D. Wojtaszkiewicz, M. Wojtaniec, K. Kowalska, K. Grądalska, Z. Biały, M. Loranc, N. Mardyła, K. Zawałkiewicz) uplasowała się na VI miejscu. Taką samo lokatę zajęli uczniowie naszej podstawówki (I. Czajkowski, M. Gąsior, W. Trąbka, F. Dojko, J. Bombiński, W. Matuszyński, M. Jasik, K. Grudziński, K. Jaszcz). Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.

Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!