test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775917
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień229
Ten miesiącTen miesiąc314
WszystkieWszystkie775917

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Najlepsi w Krakowie!

XVIII Turniej Koszykówki dla gimnazjalistówW ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły pod opieką trenerską Rafała Przybycienia rywalizowali w XVIII Turnieju Koszykówki Krakowskich Szkół Niepublicznych.

Reprezentacja chłopców Społecznego Gimnazjum nr 8 w Krakowie (J. Klimek, A. Jaszczyński, M. Łopatkiewicz, M. Golonka, A. Jabłoński, O. Zdziarski, K. Dojko, J. Moszczyński, R. Linek, M. Kowalik) zajęła I miejsce.

Drużyna dziewczyn (Z. Paluch, E. Dziedzic, D. Wojtaszkiewicz, M. Wojtaniec, K. Kowalska, K. Grądalska, Z. Biały, M. Loranc, N. Mardyła, K. Zawałkiewicz) uplasowała się na VI miejscu. Taką samo lokatę zajęli uczniowie naszej podstawówki (I. Czajkowski, M. Gąsior, W. Trąbka, F. Dojko, J. Bombiński, W. Matuszyński, M. Jasik, K. Grudziński, K. Jaszcz). Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.

Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!Najlepsi w Krakowie!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO