test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775925
DzisiajDzisiaj32
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień237
Ten miesiącTen miesiąc322
WszystkieWszystkie775925

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Z cyklu „Poranki z książką” - SPOTKANIE AUTORSKIE Z ROXANĄ WOJTAS - TABIŚ

Poranki z KsiążkąJuż wkrótce, w czwartek 11 lutego 2016 roku, w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poranki z książką" z Roxaną Wojtas - Tabiś, autorką książki pt. "Wybraniec".

 

 

To powieść z gatunku fantasy, mająca wszelkie atuty, cenne dla miłośników tego gatunku: wartka akcja, wyraziste kreacje bohaterów, intryga, zagadka, współistnienie światów realnego i magicznego oraz walka Dobra ze Złem. Książka ukazuje świat wartości, który zagrożony - wydawałoby się - niepokonanym złem zostaje ocalony przez przyjaźń, lojalność i współdziałanie bohaterów.

 

W rozmowie z autorką oraz warsztatach udział wezmą uczniowie klas 3 - 6 szkoły podstawowej.

 

Biblioteka serdecznie zaprasza!

 

Wybraniec

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO