test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775916
DzisiajDzisiaj23
WczorajWczoraj39
Ten TydzieńTen Tydzień228
Ten miesiącTen miesiąc313
WszystkieWszystkie775916

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Oczarowani Baśniową Kapelą

Baśniowa Kapela14 stycznia 2016 roku w naszej szkole gościliśmy zespół Baśniowa Kapela. W ramach cyklu bibliotecznego „Poranki z książką” duet muzyczny Adam i Dorota Szafraniec zaprezentowali słuchowisko „Serce, serduszko” inspirowane baśnią Andersena „Królowa Śniegu”.

Aktorzy ukazali piękno przyjaźni, miłości i wierności między ludźmi. Opowieść przeplatana była wspaniałymi aranżacjami muzycznymi. Baśniowa Kapela w swoich inscenizacjach dobrem zwycięża zło. Tak też stało się podczas tego występu. Zespół nawiązał wspaniały kontakt z publicznością. Klasy 1-4 aktywnie uczestniczyły w koncercie poprzez śpiew, pokazywanie, okrzyki radości, gromkie brawa, ale także pełne skupienie w najbardziej intrygujących momentach opowieści o psie i jego rodzinie. Zwieńczeniem recitalu duetu było wspólne odśpiewanie z dziećmi pastorałki. Dziękujemy Baśniowej Kapeli za wspaniały, baśniowy świat wartości, a także za prezent dla szkolnej biblioteki: płytę „Serce, serduszko”.

Oczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową KapeląOczarowani Baśniową Kapelą
Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO