test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

775812
DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj53
Ten TydzieńTen Tydzień124
Ten miesiącTen miesiąc209
WszystkieWszystkie775812

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Noworoczne Seminarium Hapkido 2016 - podsumowanie

Noworoczne Seminarium Hapkido10 stycznia 2016 roku w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie spotkali się adepci koreańskiej sztuki walki hapkido. Celem tegorocznego seminarium była korekta i doskonalenie technik przed zbliżającym się egzaminem na kolejne stopnie zaawansowania. W imprezie wzięły udział sekcje należące do European Hapkido Alliance. Był to specjalnie przygotowany trening, w którym uczestniczyli zarówno dorośli jak i dzieci. Tegoroczne zgrupowanie podobnie jak w latach ubiegłych zorganizowała sekcja Hapkido Moo Hak Kwan Polska wraz z Zespołem Szkół Społecznych nr 7 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie. Noworoczne Seminarium Hapkido poprowadzili: przedstawiciel European Hapkido Alliance w Polsce prof. Stanisław Sterkowicz (5 dan), dr hab. Katarzyna Sterkowicz-Przybycień (4 dan), Rafał Przybycień (3 dan) oraz gościnnie sensei Adrian Piórko-Pawliński (1 dan) Karate. W treningu pomagali również instruktorzy Łukasz Delekta (2 dan), Szymon Delekta (2 dan) i Dawid Suszczyk (1 dan). Podczas zajęć doskonalono przewroty i pady, techniki samoobrony (Ho Shin Sool) oraz układy formalne (Hyung). Ćwiczono również kopnięcia i uderzenia w różnych kombinacjach. Była to pierwsza impreza wpisująca się w obchody jubileusz 25-lecia Hapkido w Polsce oraz 15-lecia istnienia sekcji przy ZSS nr 7 w Krakowie.

Noworoczne Seminarium Hapkido

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO