test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781424
DzisiajDzisiaj8
WczorajWczoraj2
Ten TydzieńTen Tydzień13
Ten miesiącTen miesiąc18
WszystkieWszystkie781424

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Konkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygnięty

Konkurs dyniowyW tegorocznej edycji konkursu DYNIA 2013 wzięło udział aż 44 uczniów. Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i sposobem wykonaniem. W czwartek 31 października odbyło się głosowanie, a we wtorek 5 listopada uczniowie poznali wyniki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody.

Wyniki Konkursu:

1 miejsce  
Marysia Janiszewska kl.1b za najpiękniejszą Halloweenową dynię

2 miejsce egzekwo
Michał Cisowski kl.2b za najbardziej warzywną dynię
oraz
Aleksandra Wrotyńska kl.2b za najbardziej “zwierzęcą” dynię

3 miejce zdobyło aż 5 uczniów:
Ignacy Kupiec kl.1a za najbardziej “wyluzowaną” dynię
Amelia Burzym kl.1b za najbardziej świecącą dynię
Jakub Swat kl.1b za najbardziej “muzykalną” dynię
Bruno Kortyna 2a za najbardziej misternie wyrzeźbioną dynię
Patrycja Jaskierny kl.4 za oryginalny dyniowy dom w koszyku

Wyróżnienia otrzymali
Oliwia Laskowska kl.1a
Zuzanna Łabęcka kl.1a
Marcin Chwastek kl.1b
Natalia Kawalec kl.1b
Łukasz Marcinkowski kl.1b
Norbert Słaboń kl.1b
Zofia Hebda kl.3a
Alicja Wójcik kl.3a
Milena Wójcik kl.4

Konkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygniętyKonkurs na najpiękniejszą dynię rozstrzygnięty

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO