Ślubowanie uczniów klas 1

Ślubowanie pierwszoklasistówDnia 25 października br. uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej uczestniczyli w uroczystości Ślubowania. Po złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor pasowała każdego malca na Stuprocentowego Pierwszaka. Każdy pasowany uczeń otrzymał tarczę szkoły, legitymację oraz pamiątkowy dyplom i album.
Wszystkim przyjętym do grona naszej społeczności szkolnej składamy gratulacje oraz życzenia wytrwałości w dotrzymaniu złożonych przyrzeczeń. kliknij więcej aby zobaczyć galerię zdjęć.