test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

781420
DzisiajDzisiaj4
WczorajWczoraj2
Ten TydzieńTen Tydzień9
Ten miesiącTen miesiąc14
WszystkieWszystkie781420

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Ślubowanie uczniów klas 1

Ślubowanie pierwszoklasistówDnia 25 października br. uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej uczestniczyli w uroczystości Ślubowania. Po złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor pasowała każdego malca na Stuprocentowego Pierwszaka. Każdy pasowany uczeń otrzymał tarczę szkoły, legitymację oraz pamiątkowy dyplom i album.
Wszystkim przyjętym do grona naszej społeczności szkolnej składamy gratulacje oraz życzenia wytrwałości w dotrzymaniu złożonych przyrzeczeń. kliknij więcej aby zobaczyć galerię zdjęć.

Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1Ślubowanie uczniów klas 1

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO