Wieczór filmowy

Wieczór filmowy w ZSS nr 7Szanowni Państwo!
Zapraszamy Rodziców i Uczniów klas 4-6 oraz wszystkich Uczniów gimnazjum na WIECZÓR FILMOWY 15 listopada (piątek) od godziny 16:30. Zakończenie przewidujemy ok. godziny 22:00.
Proponowane filmy dotyczą realizmu w angielskiej literaturze XIX w. i są ekranizacjami największych powieści tego okresu.
Zapraszamy na seanse filmów:
„Rozważna i romantyczna” godz. 16:30 i 19:30,
„Dziwne losy Jane Eyre: godz. 16:30 i 19:30.
Dla najmłodszych uczestników naszego Wieczoru Filmowego odbędzie się projekcja filmu „Tajemniczy ogród” na podstawie książki F.H. Burnett (o godz. 16:30).